Naše kluby

Na mapce vlevo vidíte lokality, ve kterých naše kluby už existují. V současné době se jedná o města Liberec, Zlín, Uherský Brod, Brno, Praha, Jablonec nad Nisou, Olomouc a Mladá Boleslav.

Když jsem zakládal svůj první klub, stanovil jsem hodnoty, na kterých bude klub stát. Nejprve jsem navštívil spoustu jiných cashflow klubů, ale většina měla společnou myšlenku – znáborovat nováčka do nějakého MLM či mu alespoň něco prodat. Naštěstí ne všude to tak bylo, přesto jsem byl z toho dost smutný.

Prvotní zkušenosti

Představte si člověka, který má chuť učit se zacházet s penězi, chce se dozvědět něco nového, rozšířit obzory a potkat lidi podobně smýšlející. Vyrazí tedy do cashflow klubu. Co očekává? Přesně to, že se naučí něco nového o fungování peněz, pozná zajímavé lidi a namísto toho se jej někdo snaží zlanařit do MLM prodeje nějakých produktů. Co následuje? Buď se zlanařit nechá, nebo odejde znechucen a na cashflow kluby, jako takové, zanevře. Co se naučil?

Proč návštívit naše Cashflow kluby

Tehdy jsem si uvědomil důležitost základních hodnot, na kterých chci svůj (tehdy první) klub postavit. Je to touha učit se umění zacházet s penězi, rozvíjet sám sebe. Žádný nábor. Proto se na všech našich klubech nesetkáte s různými zaručenými nabídkami. Cílem našich setkání je vzdělávat se a to se také děje. Neznamená to, že jednotliví členové nemají svoje aktivity, jen to, že se nerozebírají na setkání. Pokud Vás zajímá konkrétní činnost daného člena, není nic snazšího, než se s ním o tom pobavit. Ale snažně Vás prosím – nechoďte na náš klub, pokud chcete jít někoho náborovat či prodávat. Naopak jste vítání, pokud se chcete učit či předat své již získané znalosti.

Těším se na Vás na našich setkáních
Petr Sluka

Chcete si založit vlastní Cashflow klub?

Chcete si založit vlastní Cashflow klub a oslovila Vás i filosofie našich klubů? Nebojte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a pomůžeme se vším potřebným. Našim cílem je najít v dalších lokalitách lidi, kteří budou na stejné vlně jako my a chtějí udělat i něco navíc pro své okolí – založit vlastní cashflow klub. Počítejte s naší plnou podporou.