O cashflow klubu Zlín

Vítáme Vás na stránkách Cashflow klubu Ing. Petra Sluky – Zlín

Kdo klub vede

Jmenujeme se Andrea a Jiří Gabrielovi a v lednu 2012 nás napadla myšlenka založení Cashflow klubu v Ostravě, kde jsme v tu dobu bydleli. Hledali jsme ale někoho, kdo nám s tím pomůže a bude mít zkušenosti z praktického byznysu. Tak vznikl náš klub pod záštitou Ing. Petra Sluky.
Petr Sluka pořádá pravidelná setkání Cashflow klubu v Liberci již několik let. Je nejen úspěšným investorem a podnikatelem, ale také i naším dlouholetým přítelem a učitelem, který dokáže šedou teorii uvést v život. Jeho specialitou je tvorba pasivních příjmů z investic i podnikání.

Jaká je naše filozofie

S filozofií pasivních příjmů jsme se sami poprvé setkali v roce 2008, kdy jsme na internetu narazili na knihu Bohatý táta, chudý táta. Myšlenky popsané v knize nás velmi zaujaly a po přečtení i dalších knih (např. Cashflow kvadrant, Finanční gramotnost atd.) od Roberta Kiyosakiho jsme dospěli k zamyšlení nad běžným životem, který jsme vedli doposud a také ke změně pohledu na finance. Od té doby jsme filozofii tvorby pasivních příjmů přijali za svou.

Jaké hrajeme v klubu hry

Nejvíce se nám zalíbila hra Cashflow, která umožňuje zdokonalit si finanční gramotnost zábavnou formou a také si vyzkoušet tvorbu pasivních příjmů na virtuálních příležitostech. Proto v klubu hrajeme nejčastěji Cashflow, ale také si občas zahrajeme i jiné hry zaměřené na finanční vzdělávání, např. Finanční svobodu.

Koho mezi sebe hledáme

Pomocí tohoto Cashflow klubu rádi tuto filozofii šíříme dále a seznamujeme se s novými lidmi, kteří jsou na tom podobně jako my. Zamysleli se nad životem, financemi a chtějí změny.

Těšíme se na setkání s Vámi!
Andrea a Jirka