O cashflow klubu Praha

Vítejte na stránkách Cashflow klubu Ing. Petra Sluky - Praha

Pro koho je klub určen

Když jsme před několika lety tento klub zakládali, byl určen pouze pro děti a to od 10 do 15 let. Postupem času jsme ale přišli na to, že nejlepší je nedávat žádná pravidla. K dnešnímu dni máme v klubu rozdíl mezi nejmladším a nejstarším členem více než půl století, kdy nejmladšímu členovi je 10 let a nejstarší úctyhodných 64 let.  Jsme v první řadě ti, kdo se chtějí učit, posouvat a hlavně odejít z Krysího závodu. Některým z nás se to již podařilo a to je velkou motivací pro nás ostatní.

Proč se setkáváme

Člověk by mohl říci, že proto, abychom hráli Cashflow. Pravda je ale ta, že díky této hře se učíme základním pravidlům a principům fungování peněz. Už dávno nehrajeme jen Cashflow, ale připojili jsme další hry zaměřené na finanční vzdělávání – Oeconomica, Finanční svoboda a další. Všechny hry ale mají jedno společné – mají nás naučit lépe zacházet s penězi.

Postupem času jsme Klub rozšířili i o přednášky na různá témata, která nás zajímají a která si sami vybíráme.

Koho mezi sebe hledáme

Oslovila Tě myšlenka Cashflow klubů a chceš si přijít zahrát? Rádi mezi sebou přivítáme každého, kdo má společné zájmy, chce se učit a možná později předávat dále to, co se sám naučil.