O cashflow klubu Olomouc

Vítejte na stránkách Cashflow klubu Ing. Petra Sluky - Olomouc

Proč vznikl náš klub

Jmenuji se Tomáš Zdražil, ze všech podnikatelských aktivit mě nejvíce baví event management. Když jsem pořádal největší ekonomickou konferenci na Moravě - Cashflow Summit, chtěl jsem, aby jeden workshop byl zaměřen právě na hru Cashflow. Po velmi pozitivních ohlasech jsem v Olomouci klub otevřel a během prvních dvou setkání se zúčastnilo přes 40 lidí. To mě motivovalo otevřít klub i na Vysočině, rád totiž pomáhám lidem dostat se z krysího závodu na rychlodráhu v reálném životě.

Jak setkání probíhá?

Během každého setkání (jednou za 3-4 týdny) si zahrajeme moderovanou hru Cashflow, po přestávce je pozván speciální host s krátkou přednáškou a na závěr následuje zábavný networking pro účastníky. K dispozici jsou k zapůjčení i naučné a odborné knihy. Zkrátka vytěžíte ze setkání maximum!

Proč se setkáváme?

Cílem našich setkání je vzdělávat se navzájem a poznávat nové lidi se stejnými zájmy. Vítáni jsou všichni, kdo se chtějí učit či předávat své již získané zkušenosti bez ohledu na věk. Jak říká sám Kiyosaki: „Čím méně toho víte o penězích, tím víc jich potřebujete, abyste nějaké vydělali. Když jste finančně vzdělaní, nepotřebujete žádné, abyste vydělali spousty.“