O cashflow klubu Jablonec nad Nisou

Vítejte na stránkách Cashflow klubu Ing. Petra Sluky – Jablonec nad Nisou

Proč vznikl náš klub?

Jmenuji se Dana Ďúranová a od září 2014 jsem se rozhodla vést Cashflow klub v Jablonci nad Nisou. Co mě k tomu přivedlo? Od svého manžela jsem slýchávala, jaký by mohl vést život, kdyby nemusel chodit do práce, měl hodně volného času a peníze mu přicházeli sami. On si tak mohl plnit své sny a věnovat se koníčkům. Co teprve, jaké to bude, až bude mít děti a bude s nimi trávit společný čas. Moje odpověď vždy zněla, že tak to nefunguje. Nicméně se i mě tato myšlenka usadila v hlavě a začali jsme hledat v našem životě možnosti, jak k tomuto cíli dojít.
Odpověď jsme našli a zní „vytvářejte si pasivní příjmy“. Pro někoho nic nového, pro nás něco, o čem jsme neměli tušení. V posledních pěti letech je tato myšlenka součástí našeho každodenního života. Proto jsme začali hrát i hru Cashflow. Své zkušenosti se hrou jsem získala v libereckém Klubu Cashflow, který vede Petr Sluka, pro mě vynikající učitel a praktický důkaz toho, že je možné tuto myšlenku zrealizovat v životě každého z nás. Ráda bych předala své zkušenosti a ukázala cestu všem, kteří chtějí své sny naplnit.

Proč se setkáváme?

Cílem setkání je poznat nové lidi a vzájemně si vyměnit životem získané zkušenosti. V rámci hry se praktickým způsobem naučit a pochopit, jak se dá s penězi efektivně pracovat. Výsledkem bude skvělý pocit z finanční svobody, který změní pohled na Váš život.

Koho mezi sebe hledáme?

Vítáni jsou všichni se zájmem o vzdělávání v oblasti financí, pasivních příjmů a všichni, kteří by rádi vzali život do svých rukou. Dále rodiče, kterým není lhostejné, jaké myšlenky o penězích předávají svým dětem. Přijďte poznat sami sebe ve hře odrážející Váš finanční život.

Těším se na setkání s Vámi.

Dana