O cashflow klubu Brno

Vítejte na stránkách Cashflow klubu Ing. Petra Sluky - Brno

Proč vznikl náš klub

Klub Brno vznikl na základě požadavku zájemců v Brně a okolí, kteří se chtěli také obohacovat a učit finanční gramotnosti zábavnou formou a neměli možnost přijet do Ostravy, Liberce nebo Uherského Brodu.

Proč se setkáváme

Člověk by mohl říct, že se setkáváme pro zábavu a relaxaci. Pravdou ale je, že díky této hře se učíme základním pravidlům a principům fungování peněz a učíme se pochopit filozofii pasivních příjmů. Díky tomu poznáváme, že život lze žít i jinak. Že život může každý člověk prožít a ne jen přežít!!!

Koho mezi sebe hledáme

Hledáme lidi, které oslovila myšlenka Cashflow klubů a kteří mají společné zájmy a chtějí se vzdělávat, předávat své zkušenosti a pomáhat ostatním. Proto přijďte si hru vyzkoušet a zjistit, jak fungují peníze a jaká je filozofie pasivních příjmů, protože to pochopí jen ten, kdo to zažije a ten, kdo si hru zahraje.