O cashflow klubu Bratislava

Vítejte na stránkách Cashflow klubu Ing. Petra Sluky - Bratislava

Prečo vznikol náš klub

Hru Cashflow som spoznal a hral prvý raz x rokov dozadu. Po pár rokoch som mal pri spolupráci s Petrom Slukom možnosť si ju opäť zahrať a pochopil som, v čom dokáže byť tá hra výnimočná ak sa hrá "inak".
Ukázalo sa, že aj na Slovensku sú ľudia, ktorí chcú vedieť ako funguje kolobeh peňazí, pasívne príjmy a či je možné opustenie "krysieho závodu".

Prečo sa stretávame

Zábava = učenie.
Nejde Vám to dohromady? Práve vďaka tejto hre sa dajú vyskúšať rôzne finančné rozhodnutia, a poučiť sa z nich. Hra dokáže pootvoriť privierané oči, ukázať iné smery a popri tom sa zabaviť. Vidieť v nej ako môžu pracovať peniaze a tvoriť tak ďalšie peniaze.
Zahrať si budete môcť ako klasikú Cashflow 101, tak aj detský variant hry, či prípadne aj hry ako Finančná Sloboda, alebo Finančná Odysea.

Koho medzi seba hľadáme

Tých čo sa neboja zahrať si aj svoj vlastný život. Všetkých čo májú záujem preveriť si svoju finančnú šikovnosť. Kohokoľvek, kto chce niečo zmeniť alebo sa len prísť zahrať a zabaviť, môže prísť.